Sukcesy


NIEPODLEGŁOŚCIOWY KONKURS KALIGRAFII

 

W związku z 100 Rocznicą Odzyskania Niepodległości odbyła się pierwsza edycja Szkolnego Niepodległościowego Konkursu Kaligrafii zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli za zadanie wykonanie pracy konkursowej: na biało – czerwonym tle należało jak najpiękniej przepisać słowa Hymnu Państwowego. Finał konkursowych zmagań miał miejsce 13 listopada 2018 roku. Jury w składzie: Agnieszka Kosińska (przewodnicząca), Anna Dziedzic, Agata Kovaci i Marcin Perzyński wyłoniło zwycięzców:


I miejsce – Zuzanna Dąbrowska, klasa 3e
II miejsce – Wiktoria Zając, klasa 7b
III miejsce – Wiktoria Rychel, klasa 8c

 

Wszystkim laureatom gratulujemy, informujemy również, że prace konkursowe można obejrzeć na wystawie w bibliotece szkolnej.

 

Do etapu powiatowego konkursu "zDolny Ślązaczek"

i "zDolny Ślązak Gimnazjalista" zakwalifikowali się:

 

XVI Dolnośląski Konkurs Polonistyczny - Amelia Machula, 3d

 

XVI Dolnośląski Konkurs Matematyczny - Wiktoria Rychel

 

IV  Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego:


Maksymilian Letkowski, 7a

Rychel Wiktoria, 8c

Ząbczyk Filip, 8d

 

zDolny ślązak Gimnazjalista"

 

XII Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego - Marcin Lasak, 3c

 

BLOK matematyczno - przyrodniczy - Marcin Lasak, 3c, Stanisław Molecki, 3c

 

BLOK Przyrodniczy - Martyna Jóda, 3a, Marcin Lasak, 3c

 

 

 

 

 

 

 

 

NAGRODY DLA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

4 A
1. Stroka Adrian
2. Kijowski Jakub
3. Madej Zuzanna
4. Żygadło Alina
5. Buchowski Bartosz

4 B
1. Kądziołka Kamila
2. Król Lena
3. Korta Julia
4. Ziemkiewicz Karolina
5. Drabik Mateusz
6. Kołodka Maja
7. Mann Wiktoria
8. Żołędziewski Kacper
9. Pasternak Katarzyna
10. Depta Zuzanna

4 C
1. Gawrońska Lena
2. Śliwa Julia
3. Dyrcz Olivia
4. Górka Maksymilian
5. Duszyński Dominik
6. Rosiek Piotr
7. Mirek Dawid
8. Szykowna Sandra
9. Wójcikowska Wiktoria
10. Reruch Kinga
4 D
1. Szuman Oliwia
2. Tłuszczyk Krzysztof
4 E
1. Mróz Nikola
2. Sułek Bartosz
3. Bujak Julia
4. Kula Jakub
5. Osiurak Cezary
6. Stężycka Zuzanna
7. Konieczny Karol
8. Książek Karol
9. Marczyńska Zofia
10. Niemiec Hanna
11. Głąb Anna
12. Skowronek Kamil
13. Sobczyńska Antonina
100% FREKWENCJA
1. Kruczek Klaudia

4 F
1. Podolak Zofia
2. Molecki Jan
3. Haraszczuk Dawid
4. Ślązak Julia
5. Ślęzak Bartosz
6. Podolak Jakub
7. Sikora Malwina
8. Matuszak Nela
9. Szydłowska Emilia
10. Wiśniowska Maria
11. Pabis Franciszek

NAGRODY DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

5 A
1. Stankowski Antoni
2. Smutek Alicja

5 B
1. Morawiecka Marta

100% FREKWENCJA
1. Morawiecka Marta

5 C
1. Żydek Oktawian
2. Kwiatek Dagmara
3. Pawlik Łukasz
4. Zadrożny Kamil
5. Pyda Weronika
6. Osiecka Aleksandra
7. Zawadzka Ida

5 D
1. Dąbrowski Mateusz
2. Kwiecień Kajetan
3. Antczak Anna
4. Ślęzak Natalia
5. Mucha Anna
6. Arabasz Marcin
7. Grzybowska Natalia

 NAGRODY DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

6 A
1. Molecka Zofia
2. Dyczek Amelia
3. Radzewicz Teresa

6 B
1. Bal Hanna
2. Bogatko Anna
3. Zając Wiktoria
4. Siemiochin Paweł

100% FREKWENCJA
1. Lesiak Kacper
2. Zając Wiktoria

6 C
1. Komaniecki Jakub
2. Rzepecki Stanisław
3. Chrzan Julita
4. Jankowski Krystian
5. Skoczyńska Amelia

100% FREKWENCJA
1. Komaniecki Jakub

 NAGRODY DLA UCZNIÓW KLAS SIÓDMYCH
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

7 A
1. Dąbrowska Łucja
2. Adamek Mateusz

7 B
1. Chrebela Oliwia
2. Klewecka Barbara

7 C
1. Rychel Wiktoria
2. Janaszek Martyna

7 D
1. Chodyniecka Elżbieta
2. Leśniowska Małgorzata
3. Kuc Julia –
4. Nowak Wiktor
5. Szewczak Julia
6. Ząbczyk Filip
7. Machula Amelia

 

 

 

NAGRODY DLA UCZNIÓW KLAS DRUGICH GIMNAZJUM
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

2 A
1. Ciastoń Karolina
2. Jóda Martyna

2 C
1. Maksanty Michał
2. Lasak Marcin
3. Ziemkiewicz Julita

 

100% FREKWENCJA
1. Molecki Stanisław

2 D
1. Kobel Wiktoria

2 E
1. Dąbrowska Zuzanna
2. Śladowski Kacper
3. Żydek Julia
4. Bartnik Weronika
5. Dybeł Kinga

 

 

NAGRODY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH GIMNAZJUM
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

3 A
1. Banasiak Amelia
2. Karkulowska Adrianna
3. Biłas Aleksandra
4. Rędzio Karolina

3 B
1. Dulemba Jakub

3 C
1. Wichot Martyna
2. Piotrowska Natalia
3. Dusza Cezary

3 D
1. Pasternak Maciej
2. Dominik Natalia
3. Malesza Weronika

 

100% FREKWENCJA
1. Markiewicz Arkadiusz