Sport 2018/19 oraz 2017/18


Na basenie uczniowie uczcili 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości


21 listopada na basenie w Żarowie uczniowie klas I-VII oraz III gimnazjum Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie wzięli udział w „Akcji 3x100”, co oznacza, że na 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości, 100 uczniów naszej szkoły miało za zadanie przepłynąć dystans 100 metrów dowolnym stylem. Łącznie uczniowie przepłynęli dystans
10 km. Organizatorem imprezy były nauczycielki wychowania fizycznego: Pani Ewa Wygodzka i Pani Lidia Kądziołka oraz GCKiS w Żarowie.
Najliczniejszą grupę pływaków stanowili uczniowie z klas I oraz z klas V. Cieszy bardzo fakt, że z klas I-III przybyło aż 27 uczniów naszej szkoły.
Upominki oraz dyplomy dla najmłodszych pływaków przygotował Pan Adam Ciupiński. Szczególne podziękowania za sprawowanie opieki nad dziećmi i pomoc składamy Pani Katarzynie Osieckiej i Pani Marcie Dobrowolskiej.


Lidia Kądziołka, Ewa Wygodzka

Unihokej, ciąg dalszy... :)

Finał województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju.

 

Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Damian Dychus, Igor Kubanek, Szymon Pilski, Dawid Marzec, Bartosz Zdanowski, Konrad Chrząstek, Dawid Bogacki, Filip Ząbczyk, Tomasz Kotula, Hubert Żelazko zdobyła 5 miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju na szczeblu województwa. Finał odbył się we Wrocławiu 29 października. Serdecznie gratulujemy!

 

Lidia Kądziołka

UNIHOKEJ

Nasza Szkoła awansowała do finału województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju!!!
18 października w Imbramowicach drużyna chłopców w składzie: Damian Dychus, Igor Kubanek, Szymon Pilski, Dawid Marzec, Jakub Żywioł, Bartosz Zdanowski, Konrad Chrząstek, Dawid Bogacki, Filip Ząbczyk, Wiktor Nowak, Tomasz Kotula, Hubert Żelazko wywalczyła 2 miejsce w strefie wałbrzyskiej w unihokeju chłopców i awansowała do finału województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju. Najlepszym zawodnikiem okazał się Damian Dychus. Opiekunem grupy chłopców był nauczyciel wychowania fizycznego Lidia Kądziołka.
Finał odbędzie się we Wrocławiu 29 października.

 

Lidia Kądziołka

Inauguracja roku sportowego 2018/19

 

FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ
W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW – 19.10.2017

Drużyna chłopców z Gimnazjum w Żarowie odniosła dwa zwycięstwa i dwie porażki i zajęła IV miejsce. Reprezentacja gimnazjum w składzie: Jakub Dulemba, Paweł Łodej, Damian Dychus, Kacper Szywała, Igor Kubanek, Błażej Leputa, Norbert Pajor, Antoni Seruga, Eryk Śliwa i Jakub Żywioł.
Opiekun: Mariusz Kozakow

FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ
W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT– 18.10.2017


Reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum w Żarowie II miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej i zakwalifikowała się do Finału Dolnego Śląska Gimnazjady, który odbędzie się 24. 10. 2017 we Wrocławiu. Drużyna wystąpiła w składzie: Amelia Banasiak, Aleksandra Biłas, Alicja Całka, Wiktoria Grzesiewicz, Marlena Derda, Adriana Karkulowska, Natalia Krężelewska, Wiktoria Kobel, Karolina Rędzio i Sylwia Surzyn.
Opiekun: Mariusz Kozakow

Gminne jesienne biegi przełajowe.
środa, 04, październik 2017

 

DZIEWCZĘTA

Rocznik 2010, dyst. 200 m
1. Lena Podolak
2. Maja Płuciennik
3. Karolina Raczkowska
4. Cecylia Kaczmarek
5. Nadia Podczaszy
6. Maja Wilk
7. Nadia Konieczna
8. Malwina Szklarz
9. Paulina Kłok
10. Nadzieja Cargill
11. Natalia Kuca
12. Weronika Darowska
13. Milena Ślęzak
14. Patrycja Kluga

Rocznik 2008-2009, dyst. 300 m
1. Karolina Antczak
2. Zuzanna Anusz
3. Maja Kołodka
4. Kamila Kądziołka
5. Maja Pławecka
6. Zuzanna Depta
7. Wiktoria Mann
8. Luiza Szczepańska
9. Julia Korta
10. Kamila Zakrzewska
11. Hanna Anusz
12. Patrycja Kosiorowska
13. Ewelina Szczepańska
14. Maja Kica
15. Weronika Niedźwiedzka
16. Weronika Skorupska
17. Nadia Skoczyńska
18. Monika Skrzypiec
19. Lena Król
20. Nadia Godlewska
21. Maja Brokos Nikola Jurczyk
22. Paulina Borowiec

Rocznik 2006-2007, dyst. 400 m
1. Róża Kulpińska
2. Oliwia Brańka
3. Oliwia Cuban
4. Weronika Pyda
5. Zuzanna Dalgiewicz
6. Aleksandra Żelazko
7. Dagmara Kwiatek
8. Martyna Swider
9. Klaudia Chrupalik
10. Julia Broniszewska
11. Michalina Marczak
12. Oliwia Kompała
13. Klaudia Ziobro
14. Zuzanna Madej
15. Wiktoria Policht
16. Wanesa Bagińska
17. Anastazja Wiatrowska
18. Aleksandra Osiecka
19. Alicja Kubiszyn
20. Wiktoria Szywała

Rocznik 2004-2005, dyst. 600 m
1. Aleksandra Porabik
2. Martyna Janaszek
3. Elżbieta Chodyniecka
4. Kornelia Chodyniecka
5. Zofia Molecka
6. Dominika Chrupalik
7. Martyna Rubnikiewicz
8. Teresa Radzewicz
9. Roksana Ridel
10. Aleksandra Dobrowolska

Rocznik 2002-2003, dyst. 1000 m
1. Martyna Wichot
2. Zofia Domagała
3. Wiktoria Niewęgłowska

CHŁOPCY
Rocznik 2010, dyst. 300 m
1. Marcel Stachurski
2. Borys Król
3. Bartosz Policht
4. Ksawery Stachurski
5. Szymon Arabasz
6. Michał Chromy
7. Krzysztof Kąkol
8. Bartosz Odzimkowski
9. Marcel Dydus
10. Kacper Redlica
11. Marcin Dworak
12. Dominik Kańczuga
13. Bartosz Załubski
14. Bartosz Kuprowski
15. Kacper Dróźdź
16. Mikołaj Buda
17. Jakub Horoszkiewicz
18. Julian Myszewski
19. Sebastian Harmaty
20. Marcel Osiecki

Rocznik 2008-2009, dyst. 400 m
1. Krystian Grzybowski
2. Karol Nartowski
3. Adrian Miklaszewski
4. Dawid Kamiński
5. Karol Dabrowa
6. Kamil Mierlak
7. Patryk Toporowski
8. Oskar Chrebela
9. Kacper Żołędziewski
10. Szymon Śmiałowski
11. Piotr Chudy
12. Marcin Styczeń
13. Tymoteusz Kuc
14. Seweryn Laskowski
15. Kordian Torbuś
16. Mateusz Styczeń

Rocznik 2006-2007, dyst. 600 m
1. Adrian Choiński
2. Szymon Kulpiński
3. Mateusz Chromy
4. Bartosz Buchowski
5. Mateusz Staworzyński
6. Jakub Kijowski
7. Miłosz Osiński
8. Mateusz Jurkowski

9. Kornel Mikołajek 10. Jakub Cimoch
11. Władysław Ścigajło
12. Michał Ostap
13. Michał Jania
14. Tomasz Skrzypiec
15. Dominik Łoboda
16. Mateusz Policht
17. Jakub Stankowski
18. Gracjan Zieliński

Rocznik 2004-2005, dyst. 1000 m
1. Oskar Lesiak
2. Maksymilian Mięki
3. Dawid Rydlica
4. Jakub Wachowiak
5. Emil Bekas
6. Hubert Wiśniewski
7. Ryszard Marczak
8. Krzysztof Kuriata
9. Konrad Ochman
10. Oskar Ogryzek
11. Fabian Petelski
12. Paweł Simiochin
13. Kacper Moryl
14. Wojciech Pabis
15. Konrad Kuszczak
16. Jakub Mattheis
17. Kacper Daniel
18. Przemysław Dobrowolski
19. Kornel Szczygieł

Rocznik 2002-2003, dyst. 1500 m
1. Kamil Wołek
2. Sidi Wójcik
3. Marcel Blabuś
4. Dominik Choiński
5. Dawid Młynarek
6. Damian Krogulski
7. Sebastian Kuriata
8. Aleksander Lisiecki
9. Filip Wysocki
10. Kamil Apostoluk
11. Kamil Zaraziński
12. Kacper Sosonowski
13. Adrian Pudło

 

INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
WYNIKI BIEGÓW SZTAFETOWYCH

 

 

 

 

 

 

 


KLASY IV
I MIEJSCE KLASA IV E (KINGA MIERLAK, NIKOLA MRÓZ, KAMIL SKOWRONEK, JAKUB KULA,
BRAJAN IŻYKOWSKI)
II MIEJSCE KLASA IV C (WIKTORIA MOTAK, SANDRA SZYKOWNA, LENA GAWROŃSKA,
MAKSYMILIAN GÓRKA, DOMINIK DUSZYŃSKI, JAKUB BOBER)
III MIEJSCE KLASA IV A (MICHALINA MENTEL, ALINA ŻYGADŁO, ALEKSANDRA ŻELAZKO,
MATEUSZ SABARA, ŁUKASZ ŻELAZKO, BARTOSZ BUCHOWSKI)
IV MIEJSCE KLASA IV D (OLIWIA SZUMAN, HANNA JASKUŁA, MACIEJ KULIG, FILIP
MARCINIAK, FILIP SIDOR)
V MIEJSCE KLASA IV F (JULIA ŚLĄZAK, ZOFIA PODOLAK, EMILIA SZYDŁOWSKA, DAWID
HARASZCZUK, BARTOSZ ŚLĄZAK, FRANCISZEK PABIS)
VI MIEJSCE KLASA IV B ( KATARZYNA PASTERNAK, WIKTORIA MANN, MATEUSZ DRABIK
KAROLINA ZIEMKIEWICZ, MARCIN STYCZEŃ, DAWID KAMIŃSKI)

KLASY V
I MIEJSCE KLASA V A (DALGIEWICZ ZUZANNA, BRONISZEWSKA JULIA, ZIOBRO KLAUDIA,
BONIOWSKI KRZYSZTOF, GERING JAKUB, REDLICA DAWID)
II MIEJSCE KLASA V D (SOBEL NADIA, GRZYBOWSKA NATALIA, MISION ALEKSANDRA,
PAWLONKA KAROL, ROSSA KRYSTIAN, ŁUCZAK WIKTOR)
III MIEJSCE KLASA V C (PETRYSZYN AMELIA, OSIECKA ALEKSANDRA, PYDA WERONIKA,
ZADROŻNY KAROL, KORBUT DOMINIK, ŻYDEK OKTAWIAN)
IV MIEJSCE KLASA V B (BAGIŃSKA WANESA, BOROWIEC KLAUDIA, CUBAN OLIWIA,
BĄKOWSKI ŁUKASZ, BUZAREWICZ TOMASZ, BOGUCKI DAMIAN)
KLASY VI
I MIEJSCE KLASA VI A (DYCZEK AMELIA, MOLECKA ZOFIA, RUBNIKOWICZ MARTYNA,
MATTHEIS JAKUB, WIŚNIEWSKI HUBERT, OCHMAN KONRAD)
II MIEJSCE KLASA VI B (CHRUPALIK DOMINIKA, BOGATKO ANNA, SZCZEPANIAK MAJA,
SIEMIOCHIN PAWEŁ, ROZMANOWSKI ADAM, SZCZYGIEŁ KORNEL)
III MIEJSCE KLASA VI C (KOŁODZIEJ SARA, KARPIŃSKA KLAUDIA, CHRZAN JULIA, KOŁODZIEJ
JAKUB, ŁUCZAK BARTOSZ, KOMANIECKI JAKUB)
KLASY VII
I MIEJSCE KLASA VII D (CHODYNIECKA ELŻBIETA, FELTER KORNELIA, PORABIK JOLANTA, ŻELAZKO HUBERT,
MAZUR DANIEL)
II MIEJSCE KLASA VI C (BOROWIEC JULIA, KRÓL JULIA, JANASZEK MARTYNA, PETELSKI FABIAN, OGRYZEK
OSKAR, MIĘKI MAKSYMILIAN)
III MIEJSCE KLASA VI A (PAWLONKA ALEKSANDRA, DĄBROWSKA ŁUCJA, ZAWALSKI MARCEL)

KLASY II GIMNAZJUM
I MIEJSCE KLASA II B (DALGIEWICZ DOMINIKA, TYROLSKA ALICJA, ŚLIWA NATALIA, PILSKI SZYMON,
MARZEC DAWID, WOŁEK KAMIL)
II MIEJSCE KLASA II E (CZOCH HANNA, BORTNIK WERONIKA, WIELG WIKTORIA, GRZYWACZEWSKI PAUL,
WOJAK KAROL, MŁYNAREK DAWID)

KLASY III GIMNAZJUM
I MIEJSCE KLASA II E (ELŻBIECIAK MALWINA, GOŁĄB ROKSANA, ZIOBRO NIKOLA, BALCERZAK PATRYK,
BOŻEK ALEKSANDER, JANASZEK SZYMON)

 

ZAWODY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 I SEMESTR

WRZESIEŃ
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Żarowie
IV m dziewczęta i V m chłopcy (organizacja zawodów dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu świdnickiego)
PAŹDZIERNIK
Strefowe Zawody w Unihokeja w Żarowie
II m dziewczęta i II m chłopcy (organizacja i udział uczniów)
Eliminacje Powiatowe w Piłkę Nożną Chłopców w Żarowie
I m (organizacja i udział uczniów)

Finał Powiatowy w Piłkę Nożną Chłopców w Żarowie
II m (organizacja i udział uczniów)

Finał Dolnośląski w Unihokeja we Wrocławiu
VII m dziewczęta i VIII m chłopcy
Strefowe Biegi Przełajowe z okazji XV-lecia Strefy w Żarowie
(współorganizacja i udział uczniów)
chłopcy
I m Kacper Konieczny
II m Dominik Choiński
dziewczęta
II m Małgorzata Kulig
III m Martyna Mierlak
LISTOPAD
Niepodległościowe Biegi Przełajowe w Żarowie
(organizacja i udział uczniów)
dziewczęta
I m Dominika Dalgiewicz
II m Karolina Ciastoń
chłopcy
I m Patryk Kąsik
III m Mateusz Strzelczyk
IV m Dawid Waligórski

 Eliminacje Powiatu Świdnickiego w Koszykówce w Marcinowicach
I m dziewczęta

Finał Powiatu Świdnickiego w Koszykówce w Żarowie
II m dziewczęta (organizacja i udział uczniów)
Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Żarowie
III m i IV m (współorganizacja i udział uczniów)
GRUDZIEŃ
Mikołajkowy Turniej w Unihokeja Dziewcząt w Żarowie IV m
I Mistrzostwa Gminy Żarów w Pływaniu
dziewczęta
rocznik 2003
1. Magdalena Razik
2. Karolina Ciastoń
3. Agnieszka Bazga
rocznik 2002
1. Kornelia Łuczak
2. Julita Firuta
3. Marlena Derda
4. Amelia Banasiak
rocznik 2001
1. Anna Bartoszek
2. Aleksandra Łagoda
3. Barbara Chodyniecka

chłopcy:
rocznik 2003
1. Michał Maksanty
rocznik 2002
1. Jakub Dulemba
2. Dawid Waligórski
3. Eryk Śliwa
4. Kacper Konieczny
rocznik 2001
1. Aleksy Mięki
2. Damian Tyrański
3. Marcel Tobiasz

Eliminacje Powiatowe w Siatkówkę w Żarowie I m dziewczęta i I m chłopcy(organizacja i udział uczniów)

STYCZEŃ
Finał Powiatu Świdnickiego w Siatkówkę w Świdnicy
IV m dziewczęta
Finał Powiatu Świdnickiego w Siatkówkę w Żarowie I m chłopcy (organizacja i udział uczniów)

Strefowe Zawody w Pływaniu w Żarowie
VI m chłopcy

 

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
30.90.2016


Nasze miasto, jak co roku organizuje Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Startowaliśmy także i my, drużyna dziewcząt zajęła IV m, a chłopcy V miejsce.
Skład reprezentacji dziewcząt: Małgorzata Kulig, Natalia Piotrowska, Karolina Rędzio, Amelia Banasiak, Martyna Mierlak, Bortnik Weronika, Surzyn Sylwia, Adriana Karkulowska, Karolina Ciastoń, Barbara Chodyniecka, Martyna Wichot.
Skład reprezentacji chłopców: Kacper Bagiński, Patryk Kąsik, Dominik Choiński, Filip Kamiński, Adrian Oleksiuk, Norbert Pajor, Szymon Pilski, Kacper Szuman, Kacper Konieczny, Krystian Styczeń, Kamil Wołek
Organizatorzy: Mariusz Kozakow, Przemysław Drąg, Adam Ciupiński
ULKS Piast 2008 Żarów

GMINNE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE
Dnia 02.10.2015 uczniowie Naszego Gimnazjum startowali w Gminnych Jesiennych Biegach Przełajowych w Żarowie. Oto wyniki:

 

Dziewczęta:
Rocznik 2002
1. Karolina Rędzio
2. Amelia Banasiak
3. Wiktoria Grzesiewicz
Rocznik 2001
1. Małgorzata Kulig
2. Barbara Chodyniecka
3. Martyna Mierlak
Rocznik 2000
1. Weronika Mattheis
2. Natalia Ciastoń
Chłopcy
Rocznik 2002
1. Sebastian Ridel
2. Marcin Gorzycki
Rocznik 2001
1. Patryk Kąsik
2. Grzegorz Szczerbień
Rocznik 2000
1. Piotr Teszner
2. Damian Szelezin
3. Wiktor Zaremba

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
05.10.2015

Ładna pogoda i prawie pół tysiąca dzieci i młodzieży rywalizowało w sztafetowych biegach przełajowych powiatu świdnickiego. Mocna konkurencja i doskonały wynik reprezentacji naszych dziewcząt – III miejsce. Podium w zawodach powiatowych to dobry prognostyk na przyszłość w sportowych imprezach roku szkolnego 2015/2016. Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła V miejsce w zawodach.

 

Skład reprezentacji dziewcząt: Małgorzata Kulig, Weronika Mattheis, Natalia Piotrowska, Karolina Rędzio, Amelia Banasiak, Martyna Mierlak, Oliwia Gryta, Maryla Kłyszejko, Adriana Karkulowska, Natalia Ciastoń, Wiktoria Kica, Barbara Chdyniecka
Skład reprezentacji chłopców: Marek Wojak, Patryk Kąsik, Piotr Teszner, Bartosz Pudlik, Sebastian Ridel, Eryk Śliwa, Wiktor Zaremba, Damian Szelezin, Jakub Pawlik, Dawid Sobczak, Kacper Konieczny, Christian Suck.

Organizatorzy: Mariusz Kozakow, Przemysław Drąg, Adam Ciupiński
ULKS Piast 2008 Żarów

 

PÓŁFINAŁ GIMNAZJADY CHŁOPCÓW
W PIŁCE NOŻNEJ – 06.10.2015

Reprezentacja chłopców wzięła udział w Półfinale Gimnazjady w Piłce Nożnej. Był to słaby występ naszej drużyny, która wyraźnie przegrała z drużyną Gimnazjum z Jaworzyny Śląskiej i tylko zremisowała z drużyną Gimnazjum w Marcinowicach. Reprezentacja nie uzyskała awansu do Finału Powiatu Świdnickiego. Na otarcie łez warto zaznaczyć, że była to najmłodsza drużyna turnieju.

Reprezentacja gimnazjum w składzie: Aleksander Lisiecki, Błażej Leputa, Jakub Dulemba, Karol Włudyka, Hubert Zaremba, Patryk Kąsik, Dawid Sobczak, Bartosz Pudlik, Szymon Porabik, Marcel Król.

Opiekun: Adam Ciupiński

 

 

 

FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ
W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW – 12.10.2015

Drużyna chłopców z Gimnazjum w Żarowie odniosła dwa zwycięstwa nad drużynami gimnazjów z Dzierżoniowa oraz Marcinowic i pewnie awansowała do Finału Dolnego Śląska Gimnazjady w Unihokeju Chłopców. Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Trafas.

Reprezentacja gimnazjum w składzie: Bartosz Ciastoń, Paweł Łodej, Piotr Markiewicz, Damian Szelezin, Sebastian Ochęcki, Marcin Gorzycki, Kamil Trafas, Kacper Szywała, Gracjan Skowroński, Krystian Szywała.

Opiekun: Adam Ciupiński

 

 

FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ
W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT– 13.10.2015

Reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum w Żarowie zdobyła Mistrzostwo Strefy Wałbrzyskiej, pokonując drużyny gimnazjów z Marcinowic i Dzierżoniowa oraz zakwalifikowała się do Finału Dolnego Śląska Gimnazjady Dziewcząt w Unihokeju.

Reprezentacja gimnazjum w składzie: Amelia Banasiak, Aleksandra Biłas, Alicja Całka, Wiktoria Grzesiewicz, Marlena Kanownik, Adriana Karkulowska, Maryla Kłyszejko, Natalia Krężelewska, Wiktoria Rachajska, Amanda Wardzyńska.

Opiekun: Mariusz Kozakow

 

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W UNIHOKEJA – 28.10.2015

Reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum w Żarowie wzięła udział w Finale Dolnośląskim w Unihokeja we Wrocławiu. Drużyna naszej szkoły zajęła VII miejsce.

Reprezentacja gimnazjum w składzie: Aleksandra Biłas, Alicja Całka, Angelika Felter, Aleksandra Gadzicka, Wiktoria Grzesiewicz, Marlena Kanownik, Adriana Karkulowska, Maryla Kłyszejko, Wiktoria Rachajska, Amanda Wardzyńska.

Opiekun: Mariusz Kozakow

Powiatowy finał gimnazjady chłopców w piłce koszykowej

 

DATA: 23.11.2015
MIEJSCE: Świdnica
OPIEKUNOWIE:Adam Ciupiński
LICZBA UCZESTNIKÓW:5 szkół powiatu świdnickiego- Gimnazjum 1 Świdnica, Gimnazjum 3 Świdnica, Gimnazjum 1 Strzegom, Gimnazjum Lutomia, Gimnazjum Żarów
Reprezentacja gimnazjum:
Marcel Król, Kamil Trafas, Wiktor Zaremba, Wiktor Suski, Piotr Markiewicz, Jakub Jakubowski, Grzegorz Mikulski,

WYNIKI: V miejsce w finale
Niestety nie udało się w tym roku szkolnym zagrać w ścisłym finale powiatu – w roku szkolnym 2014/2015 zdobyliśmy tytuł wicemistrza powiatu świdnickiego- i odmłodzony zespół naszego gimnazjum przegrywając kolejno z Gimnazjum Lutomia i Gimnazjum 1 Świdnica nie awansował do strefy półfinałowej kończąc zawody na V miejscu.